Waluta : zł

Kosz wiklinowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Kosz wiklinowy

43,99 zł

21

Kosz wykonany z materiału ekologicznego - naturalnej wikliny - bardzo trwały i wygodny w użyciu, jest wykonany bardzo starannie i dokładnie. Posiada dwie rączki składane mocowane na stelażu z drutu co sprawia, że są mocne i wytrzymałe. Koszyk posiada w górnej części ozdobny warkocz co dodatkowo go wzmacnia i uatrakcyjnia. Do kosza można zapakować prowiant na wycieczkę lub piknik, nadaje się świetnie na zakupy, grzyby i jako kosz prezentowy, często używany jako kosz weselny. Znajdzie na pewno jeszcze wiele innych zastosowań w domu. Wyroby wiklinowe są praktycznie wykorzystywane od wielu pokoleń dzięki swojej użyteczności i uniwersalnemu zastosowaniu. Ciepłe kolory wikliny naturalnie komponują się z każdą przestrzenią i stanowią również element dekoracyjny. Jesteśmy przekonani, że jakkolwiek wykorzystany spełni wszystkich oczekiwania.Wymiary : Długość : 46 Szerokość : 42 Wysokość : 23

Wiklina to jeden z najpopularniejszych materiałów plecionkarskich na świecie. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej wytrzymałości zarówno na działanie warunków atmosferycznych jak i uszkodzeń mechanicznych oraz niezaprzeczalnym walorom estetycznym. Młode pędy wierzb poddaje się obróbce używając czterech głównych metod korowania: moczarkowanie, pędzenie, gotowanie (warzenie) i parzenie. W zależności od użytego procesu wiklina zmienia fakturę i kolor. Są to produkty naturalne i przyjazne dla środowiska. Wiklina to wspaniały materiał z którego można wykonywać meble, ozdoby do domu i ogrodu oraz przedmioty użytkowe. Neutralna i bezpieczna dla środowiska, pozbawiona substancji toksycznych. Wyroby z wikliny są łatwe w konserwacji – można je myć wodą. Efektowny wygląd i kolor wikliny ociepla i upiększa otoczenie w którym się ona znajduje. Ze względu na ręczne wykonanie wymiary produktu mogą się różnić +/- 3 cm.

Kosze wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, wysyłka za pobraniem również jest wysyłana wciągu 5 dni roboczych.

 

 

  • wysokość 23
  • długość 46
  • szerokość 42