Waluta : zł

Panel ogrodzeniowy 160x180 Powiększ do pełnego rozmiaru

Panel ogrodzeniowy 160x180

99,99 zł

371 b

Piękny panel ogrodzeniowy wykonany z ramy drewnianej i wikliny nieokorowanej, będzie pięknie się prezentowała w każdym ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Płot świetnie sprawdzi się jako ogrodzenie posesji, zabudowa śmietnika, osłona przed wiatrem i wścibskim sąsiadem.  Znajdzie na pewno jeszcze wiele innych zastosowań. Wyroby wiklinowe są praktycznie wykorzystywane od wielu pokoleń dzięki swojej użyteczności i uniwersalnemu zastosowaniu. Ciepłe kolory wikliny naturalnie komponują się z każdą przestrzenią i stanowią również element dekoracyjny. Jesteśmy przekonani, że jakkolwiek wykorzystany spełni wszystkich oczekiwania.

Panele dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Łącząc różne modele można skomponować oryginalne i niepowtarzalne ogrodzenie.

Wiklina to jeden z najpopularniejszych materiałów plecionkarskich na świecie. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej wytrzymałości zarówno na działanie warunków atmosferycznych jak i uszkodzeń mechanicznych oraz niezaprzeczalnym walorom estetycznym. Młode pędy wierzb poddaje się obróbce używając czterech głównych metod korowania: moczarkowanie, pędzenie, gotowanie (warzenie) i parzenie. W zależności od użytego procesu wiklina zmienia fakturę i kolor. Są to produkty naturalne i przyjazne dla środowiska. Wiklina to wspaniały materiał z którego można wykonywać meble, ozdoby do domu i ogrodu oraz przedmioty użytkowe. Neutralna i bezpieczna dla środowiska, pozbawiona substancji toksycznych. Wyroby z wikliny są łatwe w konserwacji – można je myć wodą. Efektowny wygląd i kolor wikliny ociepla i upiększa otoczenie w którym się ona znajduje. Ze względu na ręczne wykonanie wymiary produktu mogą się różnić +/- 3 cm.

 Kupując kilka sztuk skontaktuj się z nami aby ustalić indywidualnie koszty wysyłki.

Odbiór osobisty jest bezpłatny możliwy po wcześniejszym umówieniu się.


  • wysokość 160
  • długość 180